Bez kategorii

Bezglutenowe brownie czekoladowe

bezglutenowe brownie czekoladowe

Bezglutenowe brownie czekoladowe Wczoraj był jakiś ciężki dzień i trudno było mi się zebrać do działania. Już miałam zrezygnować z pieczenia, ale perspektywa zjedzenia sobie cieplutkiego i czekoladowego brownie postawiła mnie na nogi. Jak poczujecie u siebie w domu zapach tego ciastka to sami będziecie wiedzieć o co chodzi. Oczywiście kontynuuje noworoczne postanowienie i próbuję kombinować coś pysznego i zdrowego. Dzisiaj przyszedł czas na bezglutenowe brownie z mąki kokosowej z polewa? czekoladową (nie wiem czy to można nazwać bardziej polewą czy masą haha). Koniecznie wypróbujcie tego przepisu, ale jeśli nie chcecie fit ciasta bez glutenu zapraszam po przepis na sernikobrownie malinowe – to jedno z ciast, które robie bardzo często i wychodzi coraz lepsze (znika w ciągu 10 minut haha). 

[yumprint-recipe id=’61’]

bezglutenowe brownie czekoladowe

5 komentarzy

 • Reply
  Wyborne Smaki
  14 stycznia 2017 at 17:00

  Pysznie wygląda, takie wilgotne…

 • Reply
  Anonim
  14 stycznia 2017 at 18:25

  właśnie zabieramy się do robienia….

 • Reply
  Anonim
  16 stycznia 2017 at 16:13

  O! na pewno spróbuję 🙂
  Zapraszam również do mnie ➡ http://www.mojeczarnonabialym.blogspot.pl 🙂

 • Reply
  ann
  19 stycznia 2017 at 18:04

  Fajny przepis, ale określanie że cos co ma czekoladę jest fit jest po prostu kłamstwem. A potem ktoś je takie desery i nie rozumie czemu nie chudnie:)

  • Reply
   Kuchenny kodeks
   19 stycznia 2017 at 20:06

   W przepisie jest gorzka czekolada, oczywiście ta dobrej jakości. Nie od dziś wiadomo, że powinno się jeść gorzką czekoladę, ponieważ zawiera dużo wartości odżywczych ważnych dla naszego organizmu. Uważam, że deser fit nie oznacza tego, że ma on 20 kcal, tylko że jest zdrowy i możemy zjeść go bez wyrzutów sumienia o jakieś złe kalorie. Oczywiście szanuję Pani opinie, ale nie wydaje mi się, żeby kogokolwiek takim stwierdzeniem okłamała 🙂

  Leave a Reply